Новини

У Миколаєві запустили муніципальну платформу «Індекс благополуччя молоді»

19 листопада 2019 року стартував запуск муніципальної платформи «Індекс благополуччя молоді» у місті Миколаєві. Миколаїв став другим містом України, де було запущено платформу «Індекс благополуччя молоді».

Представниця Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) Наталя Мартиненко презентувала платформу «Індекс благополуччя молоді» у Миколаєві.

Платформа «Індекс благополуччя молоді» - це багатофакторна модель оцінювання стану благополуччя молодих людей на муніципальному рівні за допомогою інтегрального індексу благополуччя молоді (ІБМ). Методика охоплює аналіз ситуації у семи важливих аспектах життя молоді: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, громадська діяльність, доступність інформаційно-комунікаційних технологій, а також безпека та захист. На додаток до обчислення ІБМ, методика пропонує набір показників, за допомогою яких можна висвітлити життєві цінності, орієнтири та прагнення молоді, її ставлення до актуальних соціальноекономічних питань в країні.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич активно опікується проблемами молоді. За його словами, результати опитування для міської влади будуть не просто цифрами, що покажуть рівень задоволення життям у нашому місті. Це ще й важливі показники, за якими влада зможе коригувати свою роботу.

- Миколаївська молодь дуже активна, і я радий, що ця платформа починає працювати саме у нас. Сподіваюся, вона допоможе вам реалізуватися, порушити важливі для вас теми. А ми, в свою чергу, звернемо на це увагу та виправлятимемо проблеми, що існують у місті, - сауважив мер.

Начальник управління молодіжної політики міськради Олександр Рябенко розповів, що платформа вже діє на сайті міськради. Для проходження опитування, слід перейти за посиланням: ibm.mkrada.gov.ua.

- Це зворотній зв’язок, завдяки якому вас почують. З наступного тижня в місті буде розгорнута інформаційна кампанія, щоб якомога більше молодих людей дізналися про корисну ініціативу. У громадському транспорті, на сітілайтах та білбордах буде розміщено інформацію про платформу «Муніципальний індекс благополуччя молоді», - зазначив Олександр Рябенко.

У проведенні презентації платформи в місті Миколаєві активну участь взяла студентська молодь міста, члени громадських молодіжних організацій. Молодь Миколаєва постійно долучається до процесу прийняття рішень для молоді та майбутнього розвитку молоді і міста!

19 листопада 2019 р. 11:21

Три поради як покращити становище молоді у вашій громаді вже сьогодні

Зараз ми живемо у період, коли молодь складає найбільшу частку населення за всю історію людства. Молодим людям треба надавати можливість вголос говорити про виклики на їхньому шляху, адже саме вони відіграють найважливішу роль у досягненні мирного і процвітаючого світу, передбаченого Цілями Сталого Розвитку, які держави члени-ООН зобов’язалися досягнути до 2030 року.

21 лютого 2019 р. 10:11

Україна визначила міста, найбільш дружні для дітей та молоді

Київ, 11 грудня 2018 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з UNFPA Україна та Урядом України оприлюднив перелік міст та громад, які першими від України претендують на міжнародний статус «Громади, дружньої для дітей та молоді».

21 лютого 2019 р. 10:11

У Кременчуці провели моніторинг стану благополуччя молоді

КРЕМЕНЧУК, 26 КВІТНЯ 2018 РОКУ. Фонд ООН  у галузі народонаселення (UNFPA) презентував результати пілотного оцінювання стану благополуччя молоді у місті Кременчук.